جستجوگر مطالب

صفحه اصلینقد و بررسیایسوس یک تبلت فوق باریک ۶ میلیمتری می سازد؟

ایسوس یک تبلت فوق باریک ۶ میلیمتری می سازد؟

 

وقتی نام ایسوس به میان می آید یاد چه می افتید؟ نکسوس ۷؟ پدفون؟ یا شاید هم تبلت های هیبریدی با کیبورد فیزیکی؟

ایسوس شرکتی است که دو سال پیاپی مورد اعتماد گوگل قرار گرفته تا نکسوس ۷ را بسازد و در عین حال می توان از آن به عنوان تنها شرکت جدی در کنار سامسونگ نام برد که تبلت های اندرویدی اش فروش مناسبی دارند. سری ترنسفورمر٬ پدفون و نکسوس ۷ از این جمله اند.

اما ایسوس هیچ وقت معروف به ساختن تبلت های فوق باریک نبوده. چیزی که ممکن است امسال تغییر کند زیرا طبق شنیده ها٬ این شرکت در حال کار روی تبلتی با ضخامت تنها ۶ میلیمتر است. وقتی در نظر بگیرید که نکسوس ۷ جدید ضخامتی معادل ۸.۷ میلیمتر دارد٬ ۶ میلیمتر دیوانه کننده به نظر می رسد.

منبع خبر نمی داند که این یک تبلت اندرویدی خواهد بود یا ویندوزی ولی ایسوس با اندروید موفقیت های بیشتری را تجربه کرده٬ بنابراین روی ربات سبز حساب بیشتری باز کنید.

شما فکر می کنید یک تبلت ۱۰ اینچی با ضخامت ۶ میلیمتر چه مشخصاتی می تواند داشته باشد؟ نمایشگر ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسلی مثل نکسوس ۱۰؟ بدنه ای فلزی مثل آیپد یا از جنس پلاستیک مقاوم مثل اکسپریا تبلت Z؟

منبع : نارنجی

به اشتراک بگذارید!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn