جستجوگر مطالب

صفحه اصلینقد و بررسیفعال کردن مکالمه تبلت A3000 لنوو || A3000 call

فعال کردن مکالمه تبلت A3000 لنوو || A3000 call

تبلت های A3000 هم همانند تبلت 2107 دارای 2 سیم کارت با سیستم 3G و ارسال SMS  را دارا می باشد اما برای فعال کردن سیستم مکالمه (Call) باید تبلت روت (Root) شود.

فعال کردن سیستم مکالمه توسط تیم فنی آذرتحلیل در تبلت های لنوو مدل  A3000 لنوو

روت (ROOT) چیست

در گوشی‌های موبایل چندین سطح حافظه وجود دارد. یک سطح از آن کاملا عمومی است و کاربران می‌توانند آهنگ‌ها یا عکس‌های خود را در آن کپی کنند. سطح دیگری از حافظه نیمه اختصاصی است و محلی است که برنامه‌های عادی نصب می‌شوند. یک سطح دیگر از حافظه نیز وجود دارد که محل نصب سیستم عامل، کرنل‌ها، سرویس‌ها و برخی موارد مهم است. به این سطح از حافظه روت یا ریشه (Root) گفته می‌شود. دسترسی به این سطح برای کاربران و نرم‌افزارها ممنوع است زیرا خطا در این قسمت می‌تواند باعث از کار افتادن گوشی شود. ویروس‌ها و جاسوس‌ها نیز در صورت دسترسی به این قسمت می‌توانند اطلاعات مهم سیستم را منتشر کنند. اما گاهی اوقات برای نصب یا اجرای برخی نرم‌افزارها لازم است که به این قسمت دسترسی داشته باشیم پس باید این دسترسی آزاد شود که به این کار روت‌کردن (Rooting) گفته می‌شود.

 

به اشتراک بگذارید!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn