جستجوگر مطالب

صفحه اصلینقد و بررسیمعرفی اولین تبلت خانگی جهان Ideacenter Horizon نسل جدید کامپیوتر های خانگی

معرفی اولین تبلت خانگی جهان Ideacenter Horizon نسل جدید کامپیوتر های خانگی

لنوو All In One Lenovo

پس از اینکه اولین ALL IN ONE  طراحی و عرضه شد بسیاری از کارشناسان از کنار رفتن PC و جایگزین شدن ALL IN ONE  سخن گفتند . ولی اکنون که 2 سال از تاریخ فراگیر شدن شدن ALL IN ONE ها گذشته این امر مححقق نشده و یکی از دلایلی که مصرف کنندگان برای نخریدن A.I.O به آن اشاره میکنند این است که از لحاظ حجم و جابجایی فرق زیادیبا PC  ها ندارند ولی از قیمت بالاتر و پرفورمنس پایین تری برخوردارند .
ولی لنوو هیچ وقت بازار A.I.O را بازار جایگزین ندید . و همیشه بجای تولید دهها مدل A.O.I معمولی و سطح پایین 4 یا 5 مدل محصول متفوت و نو آورانه داشت.
این بار لنوو واقعا تصمیم گرفته بازاری را راه اندازی کند تا بتواند PC ها را برای همیشه از روی میز خانه ها جمع کرده و محصول جدیدی که آن را تبلت خانگی مینامد  جایگزین PC کند.
لنوو
در نگاه اول این محصول یک A.I.O است ولی به شما اطمیان میدهم که آخر این معرفی نظرتان عوض خواهد شد

LEnovo HORIZON

در هر نگاه HORIZON  یک تبلت است . یک تبلت بزرگ و غول پیکر که برای استفاده همزمان یک خوانواده ساخته شده . این تبلت در سایز های 27 و 32 اینچ در بازار عرضه شده و لنوو خبر از عرضه مدل 42 اینچ را هم داده !!!!! 

صفحه نمایش HORZION  از نوع AMOLED با محافظGUERILLA GLASS 3 که مانع از نشستن خط و خش روی صفحه نمایش میشود. رزلوشن این تبلت در مدل پایه FULL HD میباشد و رزلوشن های بالاتر برای مدل های قوی تر در دسترس است.

صفحه نمایش HORZION  از نوع AMOLED با محافظGUERILLA GLASS 3 که مانع از نشستن خط و خش روی صفحه نمایش میشود. رزلوشن این تبلت در مدل پایه FULL HD میباشد و رزلوشن های بالاتر برای مدل های قوی تر در دسترس است.
این تبلت با یک پایه ساده تبدیل به کامپیوتر خانگی . تلویزیون و یک کنسول بازی میشود که مصرف کننده را از خرید همزمان 3 کالا بی نیاز میکند

اسپیکر های چهارگانه JBL دور تا دور تبلت قرار گرفته که صدایی کاملا واضح و شفاف هنگام بازی و دیدن فیلم برای شما به ارمغان می آورد . در کنر این تبلت دو پورت USB3 یک پورت USB2 .HDMI .RAM READER  و ورودی صدا قرار دارد .ایرادی که در این زمینه میتوان از HORIZON  گرفت نداشتن درایو نوری است .

لنوو برای HORIZON  دو وسیله بازی جداگانه هم در نظر گرفته یکی تاس هوشمند مخصوص که در تمام بازی هایی که به تاس احتیاج دارند عمل میکند . یکه هم دسته بازی های هوشمند هاکی که عملکرد آنها را در ویدیو مربوط به HORIZON مشاهده میکنید

در اینجا هم مشخصات فنی  HORIZON را مشاهده میکنید
CPU: INTEL Ci7 HASSWEL 4500 1.9 UP TO 3.24MB L3 CHACHE
RAM: 8GB DDR3  1600MHZ UPGRADEABLE TO 32GB
HDD : 1000GB+8GB SSD CACHE
VGA : GE FORCE GT 740 2GB GDDR5
DISPLAY : 27'' AMOLED FULL HD DISPLAY
OS : WINDOWS 8.1
در اینجا هم مشخصات فنی  HORIZON را مشاهده میکنید

حرف آخر رو شما بزنید دوستان . به نظرتون HORIZON نسل جدید کامپیوتر های خوانگی خواهد بود ؟

نویسنده و مولف : نیما ترابی

به اشتراک بگذارید!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn