صفحه اصلی

مقاله ها

نسخه جدید Office مایکروسافت برای ویندوز فون آماده شد


مایکروسافت این روزها تلاش می‌کند نسخه جامع و کارآمد از سیستم‌عامل موبایلی خود را برای دستگاه‌های موبایلی آماده کند و در این میان گفته می‌شود که برخی از مشتریان ویندوز فون در حال ترک کردن آن هستند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت مایکروسافت برای نگه داشتن مشتریان وفادار و پوشش‌دهی سطح گسترده‌تری از بازار جهانی دستگاه‌های موبایلی محصولات خود را به‌روز می‌کند و برای مثال، ابزار Office Windows Phone که هم‌اکنون هیچ محبوبیتی بین کاربران اندروید و iOS ندارد، به زودی به یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای موبایلی در جهان تبدیل می‌شود.

«جو بلفیوره» از مدیران ارشد مایکروسافت اعلام کرد صاحبان دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون در فوریه 2015 یکی از بزرگترین تحولات در این عرصه را تجربه می‌کنند و نسخه ویژه‌ای مجموعه Office برای آنها ارایه می‌شود.

البته برخی منابع آگاه اعلام کردند که مایکروسافت برای نسخه جدید مجموعه نرم‌افزاری Office مبتنی بر دستگاه‌های موبایلی رابط کاربری شبیه iOS را مورد استفاده قرار داده و رابط کاربری خود را کنار گذاشته است.

به هر حال آنچه که از هم‌اکنون مشخص است، نسخه جدید Office مخصوص ویندوز فون که تا کمتر از یک ماه دیگر وارد بازار می‌شود امکانات ویژه‌ای را در خود جا داده است و مایکروسافت روی صفحه اختصاصی خود در شبکه اجتماعی فیس‌بوک ادعا کرده است که این محصول را به صورت متفاوت و با امکانات کارآمد به دست مشتریان خود می‌رساند.

به اشتراک بگذارید!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn